ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ ДФС

Одним з основних видів діяльності ЮК "БІЗНЕС АДВОКАТ" є надання захисту Бізнесу від безпідставного нарахування податків та застосування штрафних санкцій фіскальними органами.

Податкова широко практикує практику проведення безпідставних позапланових перевірок з метою нарахування податків застосування штрафних санкцій.

Розглянемо конкретний приклад.

Податкова інспекція направляє запит на Підприємство, щодо надання пояснень та документального підтвердження щодо господарських відносин з Постачальником, зокрема просять Підприємство надати договори, податкові та видаткові накладні, розрахункові документи.

Навіть, якщо Підприємство, в строк зазначений у запиті надає пояснення та всі наявні документи щодо відносин з Постачальником податкова інспекція ініціює позапланову перевірку Підприємства з питань дотримання вимог податкового законодавства по відносинам з Постачальником.

Далі, ДФС складає акт перевірки, в якому зазначено, що Підприємством порушено вимоги Податкового кодексу щодо порядку визначення податкового кредиту з податку на додану вартість та порядок врахування витрат при визначені оподаткованого прибутку.

При цьому податкова зазначає про відсутність у Підприємства права на податковий кредит з ПДВ та врахування витрат при визначені оподаткованого прибутку на підставі договорів, податкових та видаткових накладних, рахунків – фактур, отриманих від Постачальника, за наявності документів, що підтверджують, що оплату за придбаний товар було здійснено.

Підставою для такого висновку, як правило є:

- анулювання свідоцтва платника ПДВ Постачальника на момент проведення перевірки;

- визначення правочинів між Підприємством та Постачальником, як нікчемних;

- відсутність товаро – транспортних накладних про доставку товару;

- відсутність у Постачальника або у Підприємства складських приміщень;

- відсутність у Постачальника сертифікату якості на товар;

- з будь – які інших причин в залежності від фантазії інспекторів, що проводять перевірку.

Акт перевірки є підставою для прийняття податкових повідомлень - рішень про нарахування податку на прибуток, нарахування податку на додану вартість, застосування штрафних санкцій.

Вся ця процедура, як правило, супроводжується телефонними дзвінками з податкової інспекції та/або з податкової міліції з умовляннями та погрозами, запрошеннями для співбесіди до начальника податкової інспекції або його заступників.

Основний розрахунок йде на те, що Підприємство побоюючись зіпсувати відносини з податковою погодиться з висновками акту перевірки та сплатить нараховані суми.

Для захисту Бізнесу ми вживаємо наступні заходи.

1. Оскарження наказу про проведення перевірки до Адміністративного суду.

2. Подання заперечень на акт перевірки.

3. Звернення зі скаргою на податкові – повідомлення рішення до податкової вищого рівня.

4. Оскарження ППР, шляхом звернення до адміністративного суду.

Команда досвідчених юристів ЮК «БІЗНЕС АДВОКАТ» не дозволить органам ДФС стягнути з Вашого Бізнесу безпідставно нараховані податки та штрафи.

Наші контакти: тиснить ТУТ

Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації